AB kolejny rok najlepsze

AB S.A. drugi rok z rzędu zostało nagrodzone przez Hewlett Packard Enterprise w kategorii „Największa liczba aktywnych partnerów w 2016 roku”. Wyróżnienie zostało przekazane w trakcie Kongresu Autoryzowanych Partnerów HPE, gdzie wręczono nagrody najlepszym partnerom i dystrybutorom, którzy wyróżnili się wynikami w poprzednim roku.

Podczas kongresu, który odbył się w Łodzi, wręczono ponadto autoryzacje na kolejny rok, przedstawiono strategię rozwoju oraz podsumowano najważniejsze osiągnięcia i wydarzenia na rynku enterprise. Nagrodę dla AB S.A. w obecności kilkuset gości wręczyła Aneta Brońska, EG Poland Distribution Sales Manager HPE Polska.

- Obrona trofeum bywa czasami trudniejsza, niż jego zdobycie. Jednak kolejny rok z rzędu udowadniamy, że ciężką pracą całego zespołu potrafimy zdobyć największą ilość aktywnych partnerów. Dedykowana grupa inżynierów i project managerów plus kompleksowe wsparcie naszych partnerów w realizacji projektów to nasza recepta na sukces na wymagającym rynku enterprise – mówi Jarosław Słowiński, Purchasing Director AB S.A.

            W strukturach Enterprise Business Group AB efektywnie funkcjonuje zespół Presales & Solution Design, który zajmuje się wsparciem sprzedaży od strony operacyjnej i technicznej przy realizacji projektów, wsparciem partnerów przy opracowywaniu koncepcji technicznych i projektowaniu rozwiązań, a także prowadzeniu szkoleń oraz prezentacji indywidualnych u klienta. Dysponując szeroką ofertą produktów oraz rozwiązań, AB S.A. stale i konsekwentnie zwiększa swoje udziały w rynku enterprise.