AB nowym dystrybutorem SOCOMEC

AB S.A., największy dystrybutor IT, RTV/AGD oraz elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej, podpisał umowę dystrybucyjną z firmą SOCOMEC, renomowanym producentem urządzeń UPS, przełączników zasilania, rozwiązań przetwarzania energii i technik pomiarowych.

           Dzięki podpisanemu porozumieniu AB S.A. zaoferuje swoim klientom dostęp do produktów zasilania gwarantowanego ( UPS-y jedno i trójfazowe), produktów dedykowanych do Data Center oraz dla środowisk przemysłowych i medycyny. W ofercie AB znajdą się także systemy monitorowania i zarządzania energią oraz zarządzalne listwy iPDU. Umowa dystrybucyjna z SOCOMEC jest potwierdzeniem konsekwentnej realizacji przez wrocławskiego dystrybutora strategii rozwoju oferty dla rynku eneterprise.

Firma SOCOMEC powstała w 1922 roku i jest niezależnym producentem zaangażowanym w opracowywanie innowacyjnych rozwiązań, które projektuje i produkuje w Europie. SOCOMEC przeznacza blisko 10% swoich obrotów na prace badawczo-rozwojowe, dzięki czemu stale dostarcza nowoczesne i zaawansowane produkty.