AB wśród Asów Polskiej Gospodarki

Bardzo miło jest nam poinformować, że AB S.A. znalazło się w gronie Asów Polskiej Gospodarki – 320 firm kluczowych dla rozwoju polskiej ekonomii.

ASY to Aktywa Strategiczne polskiej gospodarki, które spełniają dwa z trzech kryteriów: wysokość rocznych przychodów mieści się w przedziale od 200 mln PLN do 6 mld PLN, całkowity bilans roczny jest większy niż 172 mln PLN i nie przekracza 8 000 mln PLN, a liczba zatrudnionych pracowników mieści się w granicach 250-5000 osób.

Zgodnie z wynikami analiz przeprowadzonych w krajach Europy Zachodniej ta kategoria przedsiębiorstw decyduje o sile i konkurencyjności gospodarki danego kraju.

Program "Asy Polskiej Gospodarki" to inicjatywa Instytutu Wolności, który został objęty patronatem Ministra Rozwoju RP, wicepremiera Mateusza Morawieckiego

Polski
wtorek, 11 Październik, 2016 to środa, 11 Styczeń, 2017 wtorek, 11 Październik, 2016 Bardzo miło jest nam poinformować, że AB S.A. znalazło się w gronie Asów Polskiej Gospodarki – 320 firm kluczowych dla rozwoju polskiej ekonomii