Dolnośląskie Gryfy rozdane

Już po raz trzynasty rozdano nagrody gospodarcze Dolnośląskie Gryfy. Uroczysta gala odbyła się w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Wśród wręczających wyróżnienia był Andrzej Przybyło, prezes zarządu AB SA i członek Kapituły Konkursu.

Nagroda Gospodarcza – Dolnośląski Gryf promuje i nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Docenia innowacyjność i zaangażowanie inwestycyjne, zauważa działania na rzecz lokalnej społeczności i wymierne korzyści jakie naszemu regionowi przynosi 300 tysięcy dolnośląskich podmiotów gospodarczych.

- Firma AB od samego początku swego istnienia związana jest z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem. Od 26 lat dynamicznie rozwijamy się wspólnie z regionem, z tego miejsca rozpoczęliśmy też naszą międzynarodową ekspansję. Na własnym przykładzie wiem, ile pracy i zaangażowania kosztuje osiągnięcie sukcesu. Dlatego bardzo się cieszę z zaproszenia do Kapituły Konkursu i jestem dumny, że brałem udział w wyborze najlepszych firm i samorządów z dziedziny gospodarki oraz biznesu w regionie. Chcę też podkreślić, jak ważną rolę odgrywa organizator Konkursu Zachodnia Izba Gospodarcza,  która już 13. rok z rzędu wręczyła Nagrodę Dolnośląskiego Gryfa, promując tym samym lokalny biznes. Taka promocja jest szczególnie ważna dla nas, polskich przedsiębiorców, którzy dzięki swoim inwestycjom zwiększają potencjał gospodarczy regionu – mówi Andrzej Przybyło, prezes zarządu AB S.A.

Organizatorem Konkursu jest Zachodnia Izba Gospodarcza, Związek Pracodawców Polska Miedź, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego a Partnerem Merytorycznym firma PwC.

 Dolnośląskie Gryfy otrzymali:

1. Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój dla średnich i dużych przedsiębiorstw - SITECH SP. Z O.O.

2. Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój dla mikro i małych przedsiębiorstw - NAWITEL SP. Z O.O.

3. Nagroda dla Pioniera Wieku Cyfrowego - ZIETA PROZESSDESIGN SP. Z O.O.

4. Nagroda dla samorządów za szczególne sukcesy we współpracy z biznesem – Gmina Miejska Bolesławiec

5. Nagroda za społeczną odpowiedzialność firmy - PASOL – PACO SP. Z O.O.

6. Nagroda dla Ambasadora Dolnego Śląska - ZAKŁADY CERAMICZNE BOLESŁAWIEC SP. Z O.O.

7. Nagroda Dolnośląski Produkt Roku - UZDROWISKO KŁODZKIE SA – GRUPA PGU

8. Nagroda za szczególne osiągnięcia w działalności na rzecz rozwoju Dolnego Śląska - ŚNIEŻKA INVEST SP. Z O.O.

 Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Polski
wtorek, 18 Październik, 2016 to sobota, 31 Grudzień, 2016 wtorek, 18 Październik, 2016 Już po raz trzynasty rozdano nagrody gospodarcze Dolnośląskie Gryfy. Uroczysta gala odbyła się w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Wśród wręczających wyróżnienia był Andrzej Przybyło, prezes zarządu AB SA i członek Kapituły Konkursu