Informacje prasowe

19/10/2016

Kaspersky Lab Polska wyróżniło AB

Kaspersky Lab Polska w trakcie gali z okazji jubileuszu 15-lecia wyróżniło AB S.A. za wkład w rozwój polskiego przedstawicielstwa firmy, honorując największego dystrybutora IT/RTV/AGD wyróżnieniem „Partnera piętnastolecia”. 

AB S.A. znalazło się w gronie 15 firm, które otrzymało wyróżnienie z okazji jubileuszu Kaspersky Lab Polska, którego wrocławski dystrybutor jest długoletnim partnerem. Produkty marki Kaspersky od samego początku pojawienia się na polskim rynku znajdują się w ofercie AB. Stanowią one ważną pozycję w szerokiej gamie rozwiązań związanych z cyberbezpieczeństwem.

Obecny na jubileuszowej gali Jewgienij Kasperski, twórca i dyrektor generalny Kaspersky Lab, podkreślił znaczenie polskiego przedstawicielstwa i jego roli w sukcesie całej korporacji. Z kolei Andrzej Pilarz, założyciel i prezes polskiego oddziału, przypomniał historię rozwoju produktów sygnowanych marką „by Eugene Kaspersky” w naszym kraju i podziękował wszystkim, którzy wnieśli swój wkład w budowanie polskiego przedstawicielstwa.

               15 lecie Kaspersky Lab Polska pracownicy firmy wraz z przedstawicielami firm partnerskich i dystrybutorów świętowali w Kopalni Soli „Wieliczka”. Wydarzenie zgromadziło ponad 120 osób. Imprezę poprowadziła Beata Tadla, a wieczór uświetnił nastrojowy koncert zespołu Anny Marii Jopek.