Informacje prasowe

03/11/2016

Microsoft Surface w AB

 

AB SA, największy dystrybutor IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej, poszerzył obowiązujący kontrakt dystrybucyjny z Microsoft o ofertę urządzeń Microsoft Surface.    

 

Rozszerzona umowa dotyczy dystrybucji zarówno produktów biznesowych, jak i konsumenckich.  Partnerzy AB zyskają tym samym dostęp do wszystkich urządzeń Microsoft Surface oraz akcesoriów do nich.

 

- Możliwość zaoferowania naszym partnerom pełnej oferty Microsoft jest realizacją naszej strategii posiadania komplementarnej oferty w najważniejszych segmentach rynku. Rozszerzenie obowiązującej umowy potwierdza, że jedna z największych światowych firm technologicznych docenia naszą codzienną ciężką pracę i efekty, jakie ona przynosi.  Warto podkreślić, że poszerzony kontrakt obejmuje pełną ofertę produktową urządzeń Surface. Dzięki temu nasi partnerzy otrzymują kolejne szanse rynkowe – mówi Jarosław Słowiński, Purchase Director w AB S.A. 

 

Microsoft Surface to linia wysokiej klasy produktów i akcesoriów dedykowana profesjonalistom oraz użytkownikom indywidualnym. Wykorzystane w tabletach podzespoły zapewniają użytkownikom moc i wszystkie funkcje laptopa. Oferta AB w zakresie Microsoft Surface obejmuje: tablety, ładowarki i stacje dokujące, klawiatury, myszy i pióra, adaptery.