Informacje prasowe

12/12/2016

AB S.A. dystrybutorem Fractal Design

AB S.A., największy dystrybutor sprzętu elektronicznego w Europie Środkowej i Wschodniej podpisał umowę dystrybucyjna z Fractal Design. W ramach nawiązanej współpracy dystrybutor zaoferuje swoim partnerom pełną ofertę produktową, w tym obudowy, zasilacze i wentylatory. Tym samym zyskają oni dostęp wysokiej jakości komponentów komputerowych marki Fractal Design.

- Cieszymy się, że rozpoczęliśmy współpracę z kluczowym graczem na rynku dystrybucji IT w Polsce. Bardzo udanie współpracujemy już z firmą córką Grupy AB w Czechach i na Słowacji, a mianowicie AT Computers i chcielibyśmy, aby również osiągnąć podobny sukcesu z AB w Polsce – mówi Drahoslava Sevcikova, Sales Manager of Eastern Europe and Middle East w Fractal Design.

- Podpisaliśmy umowę dystrybucyjną z Fractal Design, ponieważ realizujemy strategię powiększania naszej oferty produktowej. Chcemy dostarczać naszym partnerom  najlepsze produkty. Fractal Design oferuje wysokiej jakości podzespoły komputerowe, które wyróżniają się skandynawskim designem. Jestem przekonany, że wspólnie osiągniemy sukces – mówi Jarosław Słowiński, Purchasing Director w AB S.A.

Fractal Design jest producentem sprzętu komputerowego z siedzibą w Szwecji. Założona w 2007 roku firma produkuje obudowy komputerowe, wentylatory i zasilacze. Wszystkie produkty są projektowane i produkowane w Szwecji. Urządzenia firmy zdobyły wiele nagród branżowych, takich jak Case Manufacturer of the Year i European Hardware Awards.