Informacje prasowe

09/02/2017

Triumf AB na HPE Distribution Partner Conference CEEI & MEMA

Hewlett Packard Enterprise w trakcie “Distribution Partner Conference CEEI & MEMA 2017”, która odbyła się w Atenach, wyróżniło AB S.A. dwoma prestiżowymi nagrodami:

„Distributor of the year Central & Eastern Europe”

„Distributor of the year Poland”

Nagrody z rąk przedstawicieli HPE odebrali Andrzej Przybyło, prezes zarządu i Zbigniew Mądry, członek zarządu AB S.A..

- Zwycięstwo w kategoriach: najlepszy dystrybutor w CEE oraz w Polsce są potwierdzeniem naszej coraz mocniejszej pozycji na rynku enterprise w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Kilka tygodni wcześniej od HPE otrzymaliśmy bowiem drugi rok z rzędu wyróżnienie za największą liczbę aktywnych partnerów w kraju. Nasza strategia biznesowa oparta jest na stałym poszerzaniu zakresu usług i wsparcia oferowanego naszym partnerom w segmencie rozwiązań enterprise. Z sukcesem funkcjonuje w naszych strukturach zespół dedykowanych inżynierów i project managerów, którzy kompleksowo wspierają coraz większą liczbę partnerów w realizacji projektów. To wszystko jest receptą na osiągnięcie sukcesu na wymagającym rynku enterprise. Otrzymane nagrody pokazują też partnerom, że współpracując z nami mogą liczyć na  najlepszą ofertę i wsparcie w zakresie rozwiązań i produktów HPE – mówi Andrzej Przybyło, prezes zarządu AB S.A.

“Distribution Partner Conference CEEI & MEMA 2017” zgromadziła partnerów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) oraz Środkowego Wschodu, Morze Śródziemnego i Afryki (MEMA). Ze strony HPE obecna była najwyższa kadra kierownicza HPE z tego obszaru. Trzydniowa konferencja była doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zacieśnienia relacji biznesowych w trakcie m.in. spotkań typu one-to-one i prezentacji biznesowych.