Informacje prasowe

13/04/2018

Inspirująca konferencja „AB Możliwości i Rozwój”

Wrocławski dystrybutor AB S.A. już po raz trzeci zorganizował konferencję „AB Możliwości i Rozwój”, w której udział wzięli jego partnerzy handlowi, czołowi dostawcy produktów i technologii IT oraz eksperci z ramienia organizatora. Całodniowe wydarzenie odbyło się 11 kwietnia w malowniczym Zamku Topacz koło Wrocławia.

Konferencja „AB Możliwości i Rozwój” była doskonała okazją dla ponad setki uczestników do poznania koncepcji prowadzenia biznesu, strategii dotarcia do klienta końcowego czy poszerzania swojej oferty o nowe kategorie produktów i usług. Prelegenci, reprezentujący czołowe technologiczne marki świata, prezentowali rozwiązania skierowane do biznesu. Wydarzenie rozpoczął swoją prezentacją Zbigniew Mądry, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Handlowych AB S.A.

Konferencja „AB Możliwości i Rozwój” to już tradycyjne, coroczne spotkanie z naszymi partnerami handlowymi, na którym proponujemy zarówno nowe produkty i rozwiązania, ale także bardzo ważne jest dla nas wsłuchiwanie się w ich potrzeby i oczekiwania. Stale rozwijamy się jako dystrybutor z wartością dodaną, którą rozumiemy jako nie tylko wsparcie inżynieryjne i szkoleniowe oraz bardzo szerokie kompetencje poparte certyfikatami, lecz również oferujemy całe zaplecze broadlinera, a więc dostęp do komplementarnej oferty produktowej, narzędzia finansowe, logistyczne i marketingowe. Chcę zwrócić również uwagę, że w odróżnieniu od klasycznych VAD-ów jesteśmy w pełni otwarci na projekty średnie i mniejsze, których często VAD-owie nie traktują priorytetowo. U nas każde zapytanie jest ważne – komentuje Zbigniew Mądry, członek zarządu, dyrektor ds. handlowych AB S.A.

                Na uczestników „AB Możliwości i Rozwój” czekało wiele atrakcji. Gość specjalny, jakim był Jarosław Botor, himalaista i uczestnik polskiej zimowej wyprawy na K2, oprócz inspirującego i ciekawego wystąpienia na scenie konferencji, przygotował szereg outdoorowych atrakcji. Goście wydarzenia, podzieleni na grupy rywalizowali w wielu konkurencjach z zakresu udzielania pierwszej pomocy, zapewnienia bezpieczeństwa w codziennych sytuacjach, czy współdziałania w zespole.

Zwieńczeniem konferencji była wieczorna kolacja połączona z wręczeniem pamiątkowych medali uczestnikom outdoorowych zmagań.