Informacje prasowe

20/09/2018

Centrum Kompetencyjne AB S.A. zostało Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Microsoft

Centrum Kompetencyjne AB S.A. - ośrodek oferujący szkolenia z zakresu rozwiązań w teorii oraz praktyce dotyczących najnowszych technologii IT oraz kwalifikacji w zakresie kompetencyjnym - uzyskało status Autoryzowanego Ośrodka Szkoleniowego Microsoft.

Uzyskany status pozwala Centrum Kompetencyjnemu AB S.A. przeprowadzać szkolenia Microsoft, których uczestnicy po ich ukończeniu otrzymują specjalistyczne certyfikaty producenta. Obecnie w ofercie są szkolenia związane z chmurą Microsoft i sukcesywnie będzie ona poszerzana o kolejne kategorie tematyczne.

Certyfikacje Microsoft są rozpoznawanymi na całym świecie potwierdzeniami umiejętności w projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu konkretnym produktem (lub produktami). Zdanie egzaminu z danej tematyki potwierdza, że osoba zdająca jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z szeregiem problemów w prawdziwym środowisku, np. w pracy. Obecnie na rynku pracy wysoko ceni się certyfikowane kompetencje i umiejętności, a pracownicy posiadający certyfikacje Microsoft są atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy. Dlatego też oferta Centrum Kompetencyjnego AB w zakresie Autoryzowanych Szkoleń Microsoft powinna zainteresować szerokie grono ludzi z branży IT, chcących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę.

Centrum Kompetencyjne AB S.A. funkcjonuje w trzech ośrodkach — we Wrocławiu, Warszawie i Chorzowie. W jego ramach przeprowadzane są szkolenia techniczne z zakresu systemów operacyjnych, oprogramowania narzędziowego, administracji i konfiguracji serwerów, wirtualizacji oraz rozwiązań chmurowych, a także narzędzi pozwalających na przygotowanie projektów infrastruktury teleinformatycznej firmy oraz podniesienia umiejętności interpersonalnych w biznesie.

Pełna oferta szkoleń dostępna jest na stronie http://ck.ab.pl/szkolenia, gdzie znajdują się także szkolenia Microsoft w promocyjnej ofercie.