Junior Product Manager Microsoft 365

Miejsce pracy: Magnice (okolice Bielan Wrocławskich)

Zadania na stanowisku

  • kontrolę całego procesu sprzedaży MS 365 (pozyskanie projektu, sprzedaż, obsługa posprzedażna/upselling),
  • wsparcie partnerów w obszarze MS 365 (telefony, maile, webinary, wyceny, kontakt z działem presales),
  • planowanie, przygotowanie i prowadzenie webinariów z zakresu MS 365,
  • rozwój bazy partnerów i utrzymywanie długofalowych relacji z nimi,
  • weryfikację promocji wraz z aktywnym wykorzystywaniem ich w procesie sprzedaży.

Poszukujemy osoby która

  • posiada min. roczne doświadczenie w sprzedaży i chce się rozwijać w obszarze Microsoft 365,
  • łatwo nawiązuje kontakty z klientami i buduje relacje,
  • posiada umiejętności prezentacyjne i szkoleniowe,
  • jest kreatywna i wychodzi poza utarte schematy,
  • posiada prawo jazdy kat. B i jest gotowa do odbywania podróży służbowych na terenie całej Polski,
  • bardzo dobrze zna pakiet Ms Office,
  • dobrze zna język angielski.

Naszym Pracownikom oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: bezpłatny transport, kantyna pracownicza, dofinansowanie karty Multisport, program zakupów pracowniczych),
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)