Magazynier

Miejsce pracy: Magnice k/Bielan Wrocławskich

Zadania na stanowisku

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• sortowanie, pakowanie,
• przyjmowanie i wydawanie produktów do i z magazynu,
• dbanie o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu,
• zapewnienie porządku w magazynie.

Poszukujemy osoby która

Poszukujemy osoby która:

• posiada nastawienie na pracę zespołową,
• jest gotowa do pracy w godzinach 14.00 - 22.00,
• jest sumienna i zaangażowana,
• mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych.

Naszym Pracownikom oferujemy

Naszym Pracownikom oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
• wsparcie w realizowaniu sportowych pasji,
• szeroki pakiet benefitów (m.in.: bezpłatny transport dla pracowników, kantyna pracownicza, dofinansowanie karty Multisport, program zakupów pracowniczych),
• przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)