Benefity

 • Bezpłatny transport
 • Szkolenia wewnętrzne
 • Promocja zdrowia
 • Program 500+
 • Kursy językowe
 • Wczasy pod gruszą
 • Program MultiSport
 • Ubezpieczenia na życie
 • Opieka medyczna
 • Bonusy świąteczne
 • Zakupy pracownicze
 • Wyjścia integracyjne
 • Kantyna pracownicza
Bezpłatny transport
Bezpłatny transport

chcąc ułatwić Ci dojazd do pracy, sfinansowaliśmy budowę zadaszonego przystanku autobusowego w pobliżu naszej siedziby. Dodatkowo utworzyliśmy specjalne bezpłatne połączenia autobusowe, które w dogodny sposób komunikują najdalsze zakątki Wrocławia z naszą siedzibą w Magnicach.

Programy szkoleniowe
Programy szkoleniowe

dajemy Ci możliwość obywania szkoleń wstępnych, rozwojowych i produktowych zarówno w ramach firmy AB, jak i tych organizowanych przez firmy zewnętrzne. Szkolenia odbywają się w Polsce i za granicą.

Promocja zdrowia
Promocja zdrowia

pomożemy Ci zadbać o Twoje zdrowie! We współpracy z partnerami z zakresu opieki medycznej, organizujemy cykliczne bezpłatne programy profilaktyczne, m.in.: profilaktyka chorób skóry, szczepienia przeciwko grypie i świętujemy Światowy Dzień Zdrowia. AB wynajmuje również salę gimnastyczną na realizację sportowych aktywności drużynowych, inicjowanych przez naszych pracowników, a także sponsoruje naszych biegaczy.

Program 500+
Program 500+

jeśli w trakcie pracy w AB zostaniesz rodzicem, otrzymasz kartę przedpłaconą na zakup artykułów dziecięcych w kwocie 500 złotych. Od wprowadzenia programu w październiku 2017 roku do końca 2018 roku z karty skorzystało już ponad 20-ścioro naszych maluchów.

Kursy językowe
Kursy językowe

dofinansowujemy Ci naukę języków obcych zarówno w ramach zajęć grupowych, jak i indywidualnych. Zajęcia prowadzone na różnych poziomach zaawansowania,  odbywają się w naszych biurach w godzinach pracy.

Wczasy pod gruszą
Wczasy pod gruszą

jeśli spełnisz określone kryteria dochodowe, dofinansujemy Ci dwutygodniowy wypoczynek, wypłacając świadczenie w ramach wczasów pod gruszą.

Program Multisport
Program Multisport

jeśli czynnie uprawiasz sport damy Ci możliwość korzystania z obiektów sportowych i zajęć w ramach programu Multisport. Z dofinansowanej przez nas karty możesz korzystać zarówno Ty, jak i wskazane osoby towarzyszące.

Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia na życie

Tobie oraz Twoim najbliższym damy możliwość objęcia ochroną ubezpieczeniową Towarzystwa Ubezpieczeniowego Hestia na bardzo preferencyjnych warunkach.

Opieka medyczna
Opieka medyczna

po wspólnie spędzonym roku pracy zapewnimy Ci także pakiet medyczny w ramach Centrów Medycznych LuxMed oraz HIH. Będziesz mieć również możliwość objęcia na preferencyjnych warunkach opieką medyczną swojej rodziny.

Bonusy świąteczne
Bonusy świąteczne

jeśli jesteś rodzicem, możesz wybrać wymarzone prezenty dla swoich dzieci, które najmłodsi otrzymają podczas zabawy zorganizowanej w jednym z wrocławskich parków rozrywki. W okresie świątecznym organizujemy także Wigilię firmową, świąteczne spotkania działowe, a jeśli spełnisz kryteria dochodowe, otrzymasz także świadczenie świąteczne.

Zakupy pracownicze
Zakupy pracownicze

dajemy naszym pracownikom możliwość dokonywania zakupów pracowniczych dystrybuowanych przez AB towarów po preferencyjnych cenach. Możesz kupić taniej to, o czym marzysz

Wyjścia integracyjne
Wyjścia integracyjne

w AB stawiamy na dobrą, nieformalną atmosferę pracy, dlatego przygotuj się na udział w corocznej imprezie firmowej oraz działowych wyjściach integracyjnych.

Kantyna pracownicza
Kantyna pracownicza

w Magnicach do dyspozycji naszych pracowników jest kantyna, serwująca menu śniadaniowe do godziny 11.00 oraz menu obiadowe do godziny 17.00. Dzięki dofinansowaniu posiłków śniadanie zjesz już od 3 pln, a obiad od 6 pln