Poznaj nas bliżej

W Grupie AB zatrudniamy ponad 1000 osób w następujących obszarach: sprzedaży, zakupów, logistyki, magazynu, łańcucha dostaw, marketingu, e–commerce, finansów i księgowości, IT, prawnym, administracji oraz HR. Nasi pracownicy znajdują zatrudnienie głównie w Centrum Dystrybucyjnym w Magnicach pod Wrocławiem, a także w naszych biurach we Wrocławiu, Chorzowie, Krakowie i Warszawie.

Co nas wyróżnia

[what-sets-us-apart]

AB na luzie

Czwarty kwartał roku to czas, kiedy pracujemy najintensywniej, więc potrzebujemy chwili wytchnienia. Co roku o tej porze bawimy na Stadionie Miejskim  - ostatnio w rytmie rock'n'rolla!

W grudniu w Loopy’s World – rodzinnym centrum zabawy na Bielanach Wrocławskich, odbył się również doroczny Bal Mikołajkowy dla dzieci. Było doborowe towarzystwo, mnóstwo zabawy i jeszcze więcej prezentów :)

AmBasadorzy sportu

Drużyna #TeamAB to grupa naszych pracowników, dla których aktywność fizyczna jest tak samo ważna jak praca w AB. Nasi pracownicy jeżdżą rowerami, pływają, ćwiczą,  grają w piłkę nożną i biegają mniej lub bardziej ekstremalnie. Wierzymy, że osoby aktywne fizycznie są zdrowsze, weselsze i efektywniej pracują.  Wychodząc naprzeciw sportowym potrzebom,  AB wynajmuje salę gimnastyczną na realizację aktywności drużynowych, inicjowanych przez naszych pracowników, a także sponsoruje udziały w wybranych biegach naszych biegaczy.

Nasze biura

Centrala AB mieści się w Magnicach pod Wrocławiem. Mamy również biura we Wrocławiu, w Chorzowie, Krakowie i Warszawie. Nasze wyjątkowe biura tworzą wyjątkowi ludzie!