Oferta dla dostawców

Myśląc o partnerach AB S.A. nie mamy na myśli tylko naszych klientów, ale także dostawców. Wychodząc naprzeciw obecnym wymaganiom rynku przygotowaliśmy pakiet rozwiązań kierowanych właśnie do dostawców.

Podstawą naszej oferty jest możliwość sprzedaży produktów poprzez naszą platformę AB Online. Większość produktów tam oferowanych opiera się o umowy dystrybucyjne podpisywane indywidualnie z poszczególnymi vendorami. Nie jest to jednak rozwiązanie, które zadowala każdego producenta. Z tego powodu oferujemy także możliwość sprzedaży produktów jako Wirtualny Manager Produktu – VPM. Jest to funkcja w naszym systemie, pozwalająca na koordynację zamówień, robienie dostaw, ustawianie cen i kontrolowanie stanów magazynowych bezpośrednio przed dostawcę danego produktu.

Platforma sprzedażowa AB Online to dostęp do 16 000 bazy naszych partnerów handlowych. Jeżeli chcesz przybliżyć naszych klientom swoją ofertę, zaproponować im promocję czy zaprosić na event możemy ci w tym pomóc. Nasza oferta marketingowa jest bardzo szeroka i dostosowana do różnych potrzeb vendorów.

Naszą ofertę uzupełniają prezentacje produktowe 360⁰. AB jako jedyny dystrybutor w Polsce oferuje swoim partnerom takie rozwiązanie. Dodatkowo naszym dostawcom oferujemy możliwość przygotowania pełnych prezentacji 3D dla ich produktów. Są one wykonywane w naszym studiu fotograficznym, a następnie prezentowane na AB Online. Dodatkowo nasi partnerzy maja możliwość pobrania ich i osadzenia w swoich sklepach internetowych. Należy pamiętać, że aż 92,6% użytkowników twierdzi, że zdjęcia mają największy wpływ na decyzję o dokonaniu zakupu (Psychologia Konsumenta, Vouchercloud), a 58% klientów chce mieć dostęp do zdjęć ukazujących najmniejsze detale. Jeżeli zależy ci, aby otrzymać prezentacje twoich produktów na własność, lub aby twoje produkty miały pełna prezentację 3D skontaktuj się z nami.