Rejestracja

Dołącz do Partnerów AB! Już ponad 16 500 firm oraz instytucji korzysta z szerokiej oferty produktowej AB. Pierwszy krok do podjęcia współpracy to rejestracja, która jest prosta i szybka. Poniżej w trzech krokach opisaliśmy, jak przebiega proces rejestracji.

Wypełnij krótki formularz

Przygotowaliśmy formularz online, w którym poprosimy Cię o podanie podstawowych danych firmy. Jeśli zaczniesz od podania numeru NIP, nasz system wypełni za Ciebie część formularza. Pola w formularzu posiadają przycisk pomocy, wyjaśniający jakie dane należy wpisać. Wypełnienie formularza nie zajmie Ci więcej niż 5 minut.

Dołącz wymagane dokumenty

W ostatnim kroku formularza zostaniesz poproszony o dołączenie niezbędnych dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej. W zależności od formy prawnej firmy może to być wypis KRS, NIP, REGON. W odpowiedzi na wypełniony formularz otrzymasz umowę partnerską, którą należy podpisać i odesłać na nasz adres.

Witaj w gronie partnerów AB!

Zweryfikujemy przesłane dokumenty, a następnie prześlemy dane dostępowe do systemu zakupowego ABOnline.pl. Dostęp pozwoli Ci przeglądać, porównywać i zamawiać produkty z oferty AB. Otrzymasz również dedykowanego opiekuna handlowego, który chętnie odpowie na pytania lub wątpliwości.