Wsparcie dla e-commerce

E-commerce w AB

„Wartość polskiego rynku e-commerce w ostatnich latach rosła o kilkanaście procent każdego roku. Według różnych szacunków w ubiegłym roku wynosiła około 50 mld zł. Zmieniające się otoczenie i sposób nabywania produktów przez konsumentów wpłynął na decyzję stworzenia licznych rozwiązań dla branży e-commerce w AB.”

Platforma zakupowa AB Online

Zamawiaj produkty z AB wygodnie poprzez platformę AB Online. W ofercie AB znajduje się ponad 90 000 produktów, dlatego stworzyliśmy dla Ciebie platformę do prostego wyszukiwania, porównywania i zamawiania. Innowacyjne rozwiązania, które dla Ciebie przygotowaliśmy, ułatwiają zakupy w kanale B2B.

Prosta integracja z AB

Wykorzystaj API do połączenia się z systemem AB. Pobieranie informacji o ofercie, faktur czy wysyłanie zamówień to tylko niektóre z możliwości, które daje Ci rozbudowane API AB. Integracja pozwala w całkowicie zautomatyzowany sposób współpracować z AB, co gwarantuje Ci oszczędność czasu i zasobów.

Treści produktowe na Twoją stronę internetową

Wiemy, jak ważna rolę w e-commerce odgrywają materiały informacyjne dotyczące produktu, którego klient nie może dotknąć, co jest możliwe w przypadku sklepu stacjonarnego. Aby ułatwić Ci życie i zapewnić oszczędność czasu oraz pieniędzy, tworzymy treści produktowe i dajemy Ci możliwość ich wykorzystania na Twojej stronie WWW.

Szybka i sprawna logistyka

Mamy świadomość, że sprzedaż w Internecie wymaga sprawnej logistyki, dlatego stworzyliśmy Centrum Dystrybucyjne AB – jeden z najnowocześniejszych magazynów w Polsce. Automatyzacja procesów logistycznych pozwala na szybką wysyłkę Twojego zamówienia.

Już teraz dołącz do klientów AB i skorzystaj z rozwiązań wspierających Twoją sprzedaż w Internecie!

Zarejestruj się