Magazynier - Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Magnice

Zadania na stanowisku

Zadania na stanowisku:

  • obsługa wózka widłowego,
  • przyjmowanie dostaw,
  • kompletacja zleceń,
  • praca na magazynie wysokiego składowania.

Poszukujemy osoby która

Poszukujemy osoby która:

  • posiada uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane uprawnienia UDT),
  • ma doświadczenie w pracach magazynowych lub w obsłudze wózka widłowego,
  • jest nastawiona na pracę zespołową,
  • może pracować w godzinach 14:00 - 22:00.

Naszym Pracownikom oferujemy

Naszym Pracownikom oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• dodatkowe premie m.in. za efektywność,
• szeroki pakiet benefitów (m.in.: bezpłatny transport z Wrocławia, kantyna pracownicza, dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, program zakupów pracowniczych),
• przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)