Młodszy specjalista ds. analiz sprzedażowych

Miejsce pracy: Magnice k/Bielan Wrocławskich

Zadania na stanowisku

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby innych działów w firmie, w zakresie analiz rentowności produktów, kanałów sprzedaży, akcji marketingowych,
• tworzenie nowych form raportów i optymalizację wizualizacji danych na potrzeby biznesowe (w tym tworzenie prezentacji biznesowych),
• aktualizację baz danych w systemie ERP,
• ścisłą współpracę z działem zakupów i serwisu - zbieranie i aktualizację danych z różnych źródeł i w różnych formach, terminowe dostarczanie kompletu informacji.

Poszukujemy osoby która

Poszukujemy osoby która:
• posiada wykształcenie wyższe - preferowane kierunki z zakresu: ekonomii, matematyki, statystyki lub informatyki,
• biegle obsługuje MS Excel,
• dobrze zna język angielski,
• jest otwarta na zmiany i poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarze optymalizacji analiz,
• posiada rozwinięte umiejętności raportowe i analityczne,
• umie przedstawiać i argumentować swoje zdanie i propozycje,
• dba o szczegóły, jest otwarta na naukę, komunikatywna, pro aktywna w działaniu,
• znajomość SQL, Access, jak również doświadczenie w pracy z narzędziami BI będzie dodatkowym atutem.

Naszym Pracownikom oferujemy

Naszym Pracownikom oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
• szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
• wsparcie w realizowaniu sportowych pasji,
• szeroki pakiet benefitów (m.in.: bezpłatny transport dla pracowników, kantyna pracownicza, dofinansowanie karty Multisport, program zakupów pracowniczych),
• przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)