Project Manager E-commerce

Miejsce pracy: Magnice

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów e-commerce związanych z rozwojem funkcjonalności na platformach B2B oraz B2C,
  • współpraca z zespołami biznesowymi w firmie oraz partnerami zewnętrznymi ,
  • analiza i definiowanie wymagań biznesowych, identyfikacja obszarów ryzyka oraz testowanie nowych funkcjonalności,
  • planowanie, kontrolowanie i zarządzanie projektami zgodnie z harmonogramem, budżetem i oczekiwaną jakością,
  • przygotowanie raportów z przebiegu prowadzonych prac,
  • tworzenie i aktualizacja stron www opartych na szablonach Wordpress.

Nasze wymagania

  • in. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • duża samodzielność w działaniu,
  • znajomość Google Analytics,
  • otwartość na nowości technologiczne,
  • mile widziana znajomość procesów biznesowych w obszarach sprzedaży, logistyki, e-commerce, IT,
  • dobra znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w doświadczonym zespole,
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pakiet benefitów (m.in.: program zakupów pracowniczych, możliwość nauki języków),
  • Przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat 😊