Starszy specjalista ds. PR

Miejsce pracy: Magnice

Twój zakres obowiązków

  • zwiększenie świadomości Grupy AB S.A. jako spółki giełdowej, lidera rynku CEE, poprzez utrzymanie stałego poziomu komunikatów i informacji o AB S.A.
  • tworzenie i dystrybucja komunikatów prasowych - biznesowych PL, EN (wybrani odbiorcy),
  • kontakt z wydawcami i redakcjami kluczowych tytułów prasowych, serwisów internetowych PL, EN,
  • tworzenie contentu w oparciu o dane biznesowe,
  • współudział w realizacji projektów EB,
  • przygotowywanie (ze wsparciem dedykowanych zespołów AB) informacji produktowych,
  • udział w wydarzeniach branżowych,
  • monitoring mediów, reagowanie z komentarzami,
  • współpraca przy tworzeniu komunikatów w kanałach social media,
  • praca z mediaplanem,
  • zarządzanie budżetem PR i mediowym,
  • raportowanie działań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, wskazane ukończone studia na kierunku dziennikarstwo,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie pracy po stronie klienta lub agencji PR, wskazane w obszarze obsługi spółki giełdowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • swobodne formułowanie myśli i redagowanie tekstów.

To oferujemy

  • aktualnie - praca zdalna,
  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy,
  • samodzielne i rozwojowe stanowisko pracy,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie nauki języków, program zakupów pracowniczych, wsparcie w realizacji sportowych pasji),
  • przyjazna atmosfera pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)