UC&C Product Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za zbudowanie oferty produktowej w ramach nowej kategorii produktowej Unified Communications & Collaboration , zarówno audio jak i video,
  • stały monitoring konkurencji oraz nowych rozwiązań na rynku,
  • odpowiedzialność za dostępność produktów w ofercie AB,
  • uzupełnianie oferty produktowej o nowe produkty/kategorie produktowe w ramach grupy UC&C,
  • koordynacja działań w obrębie grupy produktowej w ramach struktur wewnętrznych,
  • odpowiedzialność za reprezentowanie firmy na konferencjach, prowadzenie i przygotowywanie prezentacji i pokazów.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, obejmujące również wprowadzanie nowych produktów na rynek (preferowane kategorie: video collaboration, large format dispays, digital signage),
  • bardzo dobre umiejętności analityczne (tworzenie analiz opłacalności BP proponowanych przez siebie rozwiązań),
  • wyczucie rynku oraz panujących trendów, innowacyjność, myślenie przyczynowo-skutkowe,
  • umiejętność pracy w zespołach projektowych, między działowych,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń z zakresu oferty własnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodny kontakt z wybranymi dostawcami,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych i spotkań handlowych w wymiarze ok. 20% czasu pracy,
  • sprawna obsługa pakietu MS Office (szczególnie Excel i Power Point).

Naszym pracownikom oferujemy:

  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy,
  • samodzielne i rozwojowe stanowisko pracy,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie nauki języków, wsparcie w realizacji sportowych pasji),
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)