Młodszy/-a specjalista/-tka ds. handlowych

Twoje zadania:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży z dotychczasowymi klientami,

• realizacja planów sprzedażowych,

• utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi klientami,

• przygotowywanie ofert handlowych,

• bieżąca obsługa zapytań ofertowych,

• koordynacja i nadzór nad operacjami handlowymi.

Nasze wymagania:

• otwartość na rozwój w strukturach AB w obszarze handlowym,

• znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

• pierwsze doświadczenia zdobyte w sprzedaży (wymagane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu rozmów handlowych przez telefon),

• otwartość i komunikatywność,

• zorientowanie na współpracę i wyniki.

To oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
• pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,
• możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
• szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie karty Multisport, imprezy integracyjne).
• przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat,