W AB gotowi do sezonu

AB S.A. stale poszerza swoją ofertę o nowe kategorie produktowe. Przed zbliżającym się sezonem wiosenno-letnim weszła w życie umowa dystrybucyjna podpisana z TrybEco – polską marką innowacyjnych rowerów elektrycznych.

Rowery elektryczne TrybEco cechują się funkcjonalnym designem oraz atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości. Zastosowane rozwiązania techniczne to m.in. umiejscowienie baterii litowo-jonowych w piaście kół, dzięki czemu nisko umiejscowiony środek ciężkości wpływa na stabilność i łatwość prowadzenia roweru. Każdy rower posiada także kontroler spełniający rolę komputera pokładowego. Za jego pomocą użytkownik może swobodnie zarządzać systemem wspomagania (wybierając jeden z trzech wbudowanych trybów) oraz sterować pracą silnika, a co za tym idzie – panować nad prędkością jazdy. Dzięki takiej funkcji każdy użytkownik może dostosować rower z napędem elektrycznym TrybEco do swojego stylu jazdy bądź aktualnych preferencji. Ponadto kontroler pokazuje stopień naładowania baterii, wybrany tryb wspomagania, ma włączniki światła i „tempomatu”. Wkrótce zostanie wzbogacony o interfejs do smartfonów, który pozwoli zintegrować telefon i aplikacje z rowerem, kontrolować jego funkcje oraz ładować go przez gniazdo usb .

Spółka AB znana jest z promocji zdrowego trybu życia. Jej pracownicy od lat uczestniczą w zawodach biegowych czy triathlonowych. Zauważalne jest także coraz większe zainteresowanie klientów sferą aktywności sportowej. Oferta dystrybucyjna w postaci rowerów z elektrycznym wspomaganiem marki TrybEco to propozycja wygodnej i łatwiejszej jazdy niż tradycyjnym rowerem. Możliwość dokonania wyboru korzystania ze wspomagania daje poczucie bezpieczeństwa, szczególnie na dłuższych trasach.

Oferta AB rowerów marki TrybEco dostępna jest na: www.abonline.pl