Lark Zestaw Smart Home Security LS 100

System Lark Security LS-100

System Lark Security LS-100 to idealne rozwiązanie dla osób, dla których skomplikowane zamki i antywłamaniowe drzwi to zbyt mało, aby mieć 100% pewności, że ich dom i majątek są właściwie chronione przed wizytami niepożądanych gości.

Sercem systemu jest centralka alarmowa, do której zamontowania i konfiguracji nie trzeba wzywać specjalistów. Jej obsługa jest niezwykle prosta, nie wymaga przeciągania dziesiątków metrów kabli, a z jej podstawowymi funkcjami (włączanie i wyłączanie alarmu) poradzą sobie nawet dzieci. Jest to możliwe m.in. za pomocą dedykowanych płytek zbliżeniowych, które nie tylko (dez)aktywują alarm, ale także poinformują rodziców wiadomością sms jakie działanie zostało właśnie podjęte i przez którego z domowników.

Bezpieczeństwo na wiele sposobów Głównym zadaniem centralki jest nadzorowanie pracy urządzeń bezprzewodowych – system można doposażyć w łącznie 50 czujek ruchu, okiennych i drzwiowych, czujników dymu oraz syren wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki temu system LS-100 pozwala na zabezpieczenie domu i najbliższej okolicy nie tylko przed włamaniami, ale i także na przykład przed pożarem.

Oczywiście wszystkie urządzenia charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, więc można je dyskretnie zamontować w najbardziej dogodnych miejscach. Podstawowy zestaw obejmuje, oprócz centralki, dwie czujki ruchu oraz czujkę drzwiową oraz okienną. System łatwo rozbudować o kolejne elementy bezprzewodowe piloty i klawiatury, czujki niereagujące na ruch domowych zwierząt czy płytki zbliżeniowe.

AntenaWewnętrzna
Pasmo900 MHz 850 MHz 1,8 GHz 1,9 GHz
Wymagania środowiskoweTemperatura pracy: -10°C do 55°C
ZasilanieZasilanie centrali: Wejście: AC 110-240 V / 50-60 Hz, wyjście: DC 12V / 800 mA Baterie zapasowe: Baterie litowe: 3,7 V / 800 mAh x 2 (BL-5B)
KolorBiały Czarny
Akcesoria w zestawieCentralka z klawiaturą dotykową Czujka na podczerwień 2 x Pilot 2 x Pilot zbliżeniowy 2 x Kontraktor – czujka na okna lub drzwi
Pozostałe parametryCzęstotliwość radiowa: 433 MHz (+/- 75 KHz) Pobór prądu w trybie gotowości: 110 mA Pobór prądu w tybie alarmu: 340 mA Syrena wewnętrzna: 100 dB