Młodszy specjalista ds. handlowych

Miejsce pracy: Magnice (okolice Bielan Wrocławskich)

Zadania na stanowisku

• bieżącą obsługę dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów,

• realizację założonych planów sprzedażowych,
• przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych,
• bieżącą obsługę zapytań ofertowych,
• koordynację i nadzór nad operacjami handlowymi.

Poszukujemy osoby która

• posiada ogólną znajomość branży IT (notebooki, desktopy, monitory),
• ma doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym lub w obsłudze klienta,
• posiada zmysł handlowy, pozytywną osobowość i nastawienie na rozwój,
• łatwo w nawiązuje kontakty i lubi prowadzić telefoniczne rozmowy handlowe,
• zna pakiet MS Office, w szczególności: Excel.

Naszym Pracownikom oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
• możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
• szeroki pakiet benefitów (m.in.: bezpłatny transport, kantyna pracownicza, dofinansowanie karty Multisport, program zakupów pracowniczych),
• przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)