AB dystrybutorem CyberPower

AB S.A. została autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań marki CyberPower. Tym samym oferta spółki powiększyła się o kolejne uznane rozwiązania w dziedzinie zabezpieczenia zasilania
i akcesoriów komputerowych.

Produkty CyberPower dostępne są dziś globalnie, w kilkudziesięciu krajach świata. Od teraz, dzięki współpracy z AB S.A. zwiększa się ich dostępność w Polsce.

– Dzięki współpracy z CyberPower oferta AB w zakresie zasilania jest jeszcze bardziej atrakcyjna i zdywersyfikowana. Dziś posiadamy najszerszą ofertę dystrybucyjną zasilaczy UPS zarówno do użytku domowego, małych i średnich przedsiębiorstw jak i dla zaawansowanych data center czy przemysłu w Polsce. Dostrzegamy, że produkty z tego segmentu są coraz bardziej innowacyjne i coraz lepiej wpisują się w strategie GreenIT, której są niezbędnym komponentem – mówi Paweł Bąk, Deputy Purchasing Director AB S.A.

Zasilacze UPS marki CyberPower wykorzystują opatentowaną technologię GreenPower UPS™, aby zwiększyć wydajność pracy. Technologia ta redukuje wytwarzanie ciepła i zużycie energii. W ofercie CyberPower poza zasilaczami typu UPS dostępne są też systemy dystrybucji zasilania (PDU), inwertery, urządzenia przeciwprzepięciowe i przenośne ładowarki oraz oprogramowanie do zarządzania zasilaniem i urządzenia peryferyjne.

Wzmacniamy kanał dystrybucji w Polsce z uwagi na rosnące sprzedaż i zainteresowanie naszymi rozwiązaniami w kraju. Jednocześnie zależy nam na zwiększeniu dostępności produktów CyberPower w Polsce dla partnerów biorąc pod uwagę ich preferencje współpracy z kanałem dystrybucji, stąd współpraca z AB S.A., czołowym dystrybutorem rozwiązań IT w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej – tłumaczy Dariusz Głowacki – Business Development Manager CyberPower w Polsce.

Wkrótce w ofercie AB dostępna będzie też druga generacja zasilaczy awaryjnych PFC Sinewave z serii CPPFC, która swoją premierę miała z końcem stycznia br.

Z ramienia AB S.A. Vendorem opiekuje się Katarzyna Krzyżanowska-Smalec – Product Manager.

Szczegóły i rozwiązania CyberPower w ofercie AB dostępne są na stronie ABOnline: http://www.ab.pl/r/1801.