AB master dystrybutorem OKI Europe

Spółka AB, notowany na GPW największy dystrybutor IT oraz elektroniki użytkowej w Polsce i regionie CEE, została oficjalnym master-dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych OKI Europe na region EEA (Unia Europejska oraz Islandia, Norwegia i Liechtenstein). To najwyższy poziom współpracy między tym vendorem a dystrybutorem. Wśród materiałów eksploatacyjnych OKI wymienić należy m.in. tonery, bębny, tasiemki do drukarek igłowych oraz akcesoria.

Producent dostarcza produkty bezpośrednio do master-dystrybutora, który zajmuje się obsługą dystrybutorów oraz kanału resellerskiego. Dzięki obecnej formule współpracy z OKI Europe autoryzowani dystrybutorzy oraz resellerzy zyskują dużo większą dostępność materiałów eksploatacyjnych i możliwość finansowania przedsięwzięć. Co więcej, klienci AB otrzymują teraz również dostęp do urządzeń i eksploatacji Executive Series i Pro, dedykowanych m.in. rynkowi korporacyjnemu – podkreśla Patrycja Gawarecka, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w AB S.A.

W najszerszej na rynku ofercie AB, dostępnej od ręki, znajduje się pełne portfolio światowych producentów, również z zakresu materiałów eksploatacyjnych. Więcej informacji o ofercie firmy OKI i AB S.A. można znaleźć na stronach www.ab.pl i www.abonline.pl.

x (x)