AB S.A. nowym dostawcą produktów Cooler Master

AB S.A., czołowy dystrybutor rozwiązań technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, został nowym dostawcą produktów marki Cooler Master. W ramach partnerstwa, w ofercie dystrybutora znajdą się zaawansowane rozwiązania chłodzenia powietrzem i wodne, obudowy komputerowe, zasilacze, peryferia gamingowe oraz monitory.

Cooler Master to globalny producent sprzętu komputerowego. Jest znany i ceniony przez entuzjastów technologii oraz graczy na całym świecie za niezawodność, wydajność i estetyczny design. Od teraz, dzięki współpracy z AB S.A. zwiększa się dostępność produktów marki w Polsce.

Jesteśmy zadowoleni z nawiązanej współpracy oraz możliwości bliskiego działania z firmą Cooler Master na polskim rynku. To rozpoznawalny i znaczący dostawca innowacyjnych technologii dla użytkowników komputerów o różnym przeznaczeniu. Wierzymy, że nasi klienci docenią jakość i wydajność, jaką oferuje ta marka – mówi Marcin Mroziński, Product Manager w AB S.A.

Oferta tajwańskiej marki Cooler Master obejmuje:

  • Chłodzenia powietrzem i wodne: najnowocześniejsze systemy chłodzenia zapewniające optymalną temperaturę pracy komponentów komputerowych, co przekłada się na ich dłuższą żywotność i stabilność działanie.
  • Obudowy: stylowe i funkcjonalne obudowy, które spełnią oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i entuzjastów domowego sprzętu komputerowego.
  • Zasilacze: wydajne i energooszczędne zasilacze, które zapewnią stabilne i bezpieczne zasilanie nawet najbardziej wymagających systemów.
  • Peryferia gamingowe: myszki, klawiatury, słuchawki i inne akcesoria, które poprawią komfort i efektywność grania, dzięki zaawansowanym technologiom i ergonomicznemu designowi.
  • Monitory: wysokiej jakości monitory, które oferują doskonałą jakość obrazu i szybką reakcję, idealne do gier i pracy.

Z aktualną ofertą marki dostępną u dystrybutora można zapoznać się na platformie ABOnline: http://www.ab.pl/r/1906

Grupa AB to polska firma – spółka giełdowa – działająca na rynku od 33 lat. Jest największym dystrybutorem IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz regionie Europy Środkowo-Wschodniej, sklasyfikowanym w europejskim TOP7. Oferuje najszersze na rynku portfolio produktów, w tym największych światowych producentów nowoczesnych technologii jak Apple (największy dystrybutor tego vendora w Polsce, Czechach i Słowacji), Microsoft, Intel, HP Inc., Hewlett Packard Enterprise (HPE), Lenovo, Samsung, Dell, Canon czy Xiaomi do 16 tys. partnerów handlowych. Jest wiodącym dostawcą usług chmurowych (cloud), kompleksowych rozwiązań e-commerce oraz wartości dodanej w dystrybucji (VAD). Rozwija także dystrybucję AGD/RTV i zabawek, należąc do wiodących dystrybutorów, w tym zakresie w Polsce. Spółkę cechują najlepsze zaplecze logistyczne i najlepsza efektywność biznesowa w branży. Od 2006 roku AB S.A. jest spółką notowaną na rynku głównym GPW. Więcej informacji na temat Grupy AB można znaleźć pod adresem www.ab.pl.    

O marce Cooler Master:

Marka założona w 1992 roku specjalizuje się w produkcji podzespołów komputerowych oraz akcesoriów i elektroniki użytkowej. Od momentu wprowadzenia na rynek pierwszej na świecie aluminiowej obudowy komputerowej do pionierskich technologii termicznych, Cooler Master cały czas wyznacza nowe trendy, przesuwa granice technologii i kwestionuje status quo. Naszym celem jest tworzenie społeczności dla osób, które są odważne, a przy tym wyróżniają się i przyjmują swoją twórczą tożsamość. Niezależnie od tego, czy nowi konstruktorzy używają komputera jako medium do wyrażania siebie, czy hardcore’owi gracze składają swoje „maszyny bojowe”, aby oddać hołd swojemu ulubionemu bohaterowi, cieszymy się, że jesteśmy „Wired Different”.  Jesteśmy marką, która dąży do przekraczania granic, tworząc wyjątkowe produkty dla niesamowitych ludzi, aby mogli budować w swoim własnym stylu.  

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.coolermaster.com. Dołącz do nas na Instagramie, Twitterze, Discordzie i Facebooku.