AB S.A. oficjalnym dystrybutorem smartfonów OPPO

AB S.A., na mocy podpisanej umowy dystrybucyjnej, wprowadzi na polski rynek smartfony marki OPPO, będącej w TOP5 światowych producentów telefonów komórkowych.

OPPO dzięki sprawnemu marketingowi i konsekwentnemu budowaniu marki, ale przede wszystkim oferując wysoką jakość produktów, znalazło się wśród najlepszych marek mobilnych na świecie. Innowacyjne produkty chińskiego producenta stanowią ciekawą i atrakcyjna alternatywę dla użytkowników poszukujących nowoczesnych rozwiązań mobilnych.

– Podpisanie umowy dystrybucyjnej z jednym ze światowych liderów wśród producentów smartfonów – marką Oppo jest dla nas ważnym wydarzeniem. Potwierdza to kolejny raz, że jesteśmy strategicznym partnerem dystrybucyjnym dla większości światowych producentów nowych technologii. Z naszej perspektywy, gdzie na co dzień współpracujemy z ponad 16 tys. partnerów zauważamy, że zwiększa się udział kanału IT w sprzedaży smartfonów. Wraz z rozwojem telefonów komórkowych i ich ewolucją w kierunku zaawansowanych komputerów osobistych pojawiły się one nie tylko w ofercie telecomów, ale jest coraz większy udział ich sprzedaży w sieciach handlowych. Jestem przekonany, że wspólnie z naszymi partnerami z OPPO osiągniemy sukces wprowadzając na Polski rynek markę smartfonów ze światowego topu – mówi Andrzej Przybyło, prezes zarządu AB S.A.

Na mocy podpisanej umowy AB S.A. jest głównym dystrybutorem smartfonów OPPO na polskim rynku.