Bezapelacyjny lider: AB S.A. wciąż najlepszym dystrybutorem HP Inc.

W trakcie dorocznej gali HP Excellence Award 2018 tytuł „HP Dystrybutor Roku 2018” siódmy rok z rzędu trafił do AB S.A.

Nagrodę dla najlepszego dystrybutora produktów HP Inc. z rąk Marcina Olszewskiego, prezes zarządu HP Inc. Polska, oraz Macieja Deka, Country Manager Channel, HP Inc. Polska, odebrał Zbigniew Mądry, członek zarządu AB S.A

Kształtujemy biznes dystrybucyjny w Polsce od blisko 30 lat i doskonale wiemy, jak trudno jest wspiąć się na szczyt. Ale jeszcze trudniej utrzymać pozycję lidera. Nam to się udaje w przypadku produktów HP Inc. już kolejny rok z rzędu. Na niełatwym i wymagającym rynku komputerów PC oraz drukarek nasz sukces budujemy na „dowożeniu” partnerom najwyższej jakości obsługi i wsparcia naszych ekspertów. Co do samego rynku komputerów przewidujemy, że w najbliższym czasie zanotujemy większy popyt na drogi sprzęt dla graczy, co powinno wesprzeć producentów PC w utrzymaniu skali sprzedaży. Rośnie bowiem średnia ceny sprzętu, a wiąże się to z rozwojem oferty zaawansowanych rozwiązań oraz potencjałem jaki stwarza rynek gamingu. Ponadto coraz większa mobilność sprzętu powoduje pojawienie się na rynku cieńszych komputerów z silniejszymi bateriami i wydajniejszymi procesorami, co z pewnością wpłynie pozytywnie na rynek – mówi Zbigniew Mądry, członek zarządu, COO AB S.A.

Gala HP Partner Excellence Award to coroczne spotkanie, w trakcie którego HP Inc. nagradza najlepszych Partnerów firmy w Polsce.

Zbigniew Mądry, członek zarządu AB S.A. (w środku)