Grupa AB S.A z podwójnym sukcesem na rynku dystrybucji IT w CEE

Międzynarodowa firma badawcza Context przyznała AB S.A tytuł Dystrybutora Roku 2021 w Polsce. Z kolei w Czechach za najlepszego dystrybutora IT uznano spółkę AT Computers będącą częścią Grupy AB.

To już 7 raz z rzędu, kiedy AB S.A zostaje uznana za lidera dystrybucji rynku IT w Polsce! To dla nas jedno z najważniejszych wyróżnień, ponieważ, jest ono przyznawane na podstawie ocen ponad 7 000 Partnerów w Europie.

ChannelWatch obejmuje ocenę wszystkich dystrybutorów działających w regionie CEE i jest największym tego typu badaniem w Europie. W jego trakcie resellerzy oceniają dystrybutorów według kluczowych kryteriów świadczonych usług, które następnie są ważone przez ocenę dotycząca ich ważności dla partnerów.

Bardzo cieszymy się, że praca naszego zespołu jest doceniania przez naszych klientów i partnerów z Europy. Dziękujemy za zaufanie i synergię w biznesie. Bez tego nie udałoby się osiągnąć tak dobrego wyniku. Gratulujemy wszystkim koleżankom i kolegom z AB S.A i AT Computers. To nasz wspólny sukces!