Komputery Alsen w nowych obudowach

Komputery Alsen w nowych obudowach

AB S.A. rozszerza swoją ofertę o nowe modele komputerów marki Alsen z linii Alivio. Charakteryzuje je atrakcyjna kolorowa obudowa, w kilku odmianach tematycznych: Gangster, Dżungla, Luksus, Futbol oraz Kwiaty.

Nowa seria modeli Alsen Alivio 35G-7200VP wyposażona jest w procesor Intel Core2 Duo E7200, płytę główną z chipsetem Intel P35, 2GB pamięci operacyjnej, dysk twardy o pojemności 500GB oraz kartę graficzną nVidia GF9600 z pamięcią 512MB. Uzupełnieniem jest nagrywarka DVDRW oraz czytnik kart pamięci. Komputery wyposażone są w system operacyjny Microsoft Windows Vista Home Premium PL, 90-dniową wersję programu antywirusowego Kaspersky Internet Security oraz Microsoft Office Pro w wersji Trial 60 dni. Cena detaliczna modelu to 2259 PLN brutto. Ponadto w ofercie sklepów dostępne są na życzenie inne konfiguracje komputerów linii Alsen Alivio w niestandardowych obudowach.

Komputery marki Alsen przeznaczone są głównie dla użytkowników domowych, dla których stworzono dwie linie produktowe: Alivio oraz Diablo. Uzupełnieniem oferty jest linia Profi przygotowana z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Komputery oferowane są z 3-letnią gwarancją i pakietem serwisu door-to-door. Mogą tez być serwisowane przez autoryzowanych partnerów serwisowych. Sprzęt produkowany jest zgodnie z wymogami norm ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2005 przez fabrykę wchodzącą w skład Holdingu AB.

Produkty są do kupienia tylko i wyłącznie w sieci sklepów franczyzowych Alsen, w skład której wchodzi aktualnie ponad 300 sklepów.