Komputery Alsen wygrywają w testach PC World Komputer

AB S.A. poinformowała o wyróżnieniu, które komputery marki Alsen otrzymały w testach przeprowadzonych przez laboratorium PC World Komputer. Testowane komputery dedykowane były do użytku domowego. Urządzenia były badane w dwóch przedziałach cenowych: do 2000 zł i 3000 zł. Oceniano możliwości, jakość, wydajność, głośność pracy i opłacalność sprzętu. Obydwa komputery Alsen zajęły wysokie pozycje testach:

– Alsen Diablo 35-8400VP – uznany został za najlepszy komputer w kategorii do 3000 zł i otrzymał wyróżnienie „Najlepszy zakup”. Doceniony za swoją wszechstronność oraz jakość użytych podzespołów, które zapewniają wysoką wydajność i cichą pracę.
– Alsen Diablo 35-7200VP – 3 miejsce w kategorii do 2000 zł.

Komputery osobiste z linii Alsen Diablo zaprojektowane zostały w oparciu o najnowsze, niezawodne technologie z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach domowych. Urządzenia te skierowane są głównie do miłośników multimedialnych atrakcji. Doskonale sprawdzają się w grach oraz zabawach z wirtualną rzeczywistością, a także przy pracy z aplikacjami graficznymi. PC World Komputer docenił konfigurację, zapewniającą wydajność, jakość i cichość pracy komputerów.

Komputery marki Alsen przeznaczone są głównie dla użytkowników domowych, dla których stworzono dwie linie produktowe: Alivio oraz Diablo. Uzupełnieniem oferty jest linia Profi przygotowana z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Produkty są do kupienia wyłącznie w sieci sklepów franczyzowych Alsen, w skład której wchodzi aktualnie 350 sklepów w całej Polsce. Komputery Alsen zostały wyprodukowane zgodnie z wymogami norm ISO 9001:2000 i ISO 14001:2005. Do komputerów dołączana jest 90-dniowa wersja oprogramowania antywirusowego Kaspersky oraz 60-dniowa wersja pakietu Office Professional 2007. Po upływie wyznaczonego czasu istnieje możliwość atrakcyjnego zakupu licencji.