„Nie bujaj w obłokach, przejdź do chmury” – nowy cykl szkoleń Centrum Kompetencyjnego AB

Centrum Kompetencyjne AB wspólnie z Microsoft rozpoczyna kolejny cykl webinariów – niezwykle popularnych form szkoleniowych wśród partnerów i użytkowników końcowych. Tym razem dotyczą one rozwiązań chmurowych.

Cykl obejmuje 9 sesji szkoleniowych, prowadzonych przez ekspertów posiadających duże doświadczeniem praktyczne z zakresu usług i rozwiązań chmurowych. Podczas sesji zostaną zademonstrowane m.in. zagadnienia dotyczące mechanizmu zarządzania tożsamością Azure AD, który zapewnia mechanizmy uwierzytelniania oraz autoryzacji użytkowników Office 365. Ponadto będzie także mowa o wyzwaniach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa, takich jak szybkie wykrywanie ataków na infrastrukturę hybrydową i odpowiednie na nie reagowanie, czy jak skutecznie chronić dane i informacje trzymane w chmurze Microsoft.

Tematyka kolejnych webinariów to zarządzanie infrastrukturą Windows 10 oraz sposoby migracji infrastruktury i danych do chmury. Uczestnicy webinariów będą także mogli poznać praktyczne aspekty codziennej pracy z Microsoft Flow oraz procesów automatyzacji zasobów z wykorzystaniem Azure Automation.

Zakres, formuła oraz kompetencje prowadzących szkolenia są gwarancją dokładnego poznania i zrozumienia całego spektrum rozwiązań i usług chmurowych oferowanych przez Microsoft.

Pełna informacja o webinariach, jak i zapisy dostępne są na stronie:www.ck.ab.pl