Przed nami 20. edycja Akademii Integracji AB

Prezentacje innowacyjnych rozwiązań na stoiskach światowych producentów, najważniejsi przedstawiciele sektora IT, networking i merytoryczne dyskusje podczas paneli, wartościowe, biznesowe spotkania i liczne atrakcje – tak przedstawia się 20. jubileuszowa „Akademia Integracji” AB. Organizatorem tego jednego z najważniejszych wydarzeń na polskim rynku IT jest AB S.A. – największy dystrybutor IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz regionie CEE. Tematem przewodnim jest „Cyfrowy ekosystem – rozwój dzięki technologii”. 

Wydarzenie, jakim jest „Akademia Integracji AB” trudno wpisać w ramy, ponieważ to nie jest zwykła konferencja, czy kolejne targi. „Akademia Integracji” to wyjątkowa przestrzeń sprzyjająca budowaniu relacji, wymianie doświadczeń oraz nawiązywaniu wartościowych kontaktów, które przekładają się wprost na rozwój biznesu. W jednym miejscu i czasie spotykają się przedstawiciele trzech kluczowych sektorów: dystrybucji (reprezentowany przez AB), największych producentów sprzętu oraz dostawców innowacyjnych rozwiązań IT, a także kluczowych klientów rynku Enterprise i pochodnych. 

Akademia Integracji pozwala lepiej poznać punkt widzenia wszystkich uczestników na różne aspekty biznesu, technologii i projektów. Wydarzenie jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży, stanowi od lat stałą pozycję w kalendarzu największych firm IT i dziś doczekaliśmy się już 20. jubileuszowej edycji – mówi Zbigniew Mądry, COO i Wiceprezes AB S.A. – Uczestnicy skupieni wokół Akademii zawsze są pod wrażeniem poziomu organizacji, wyjątkowej atmosfery wydarzenia i inspiracji, jakie u nas znajdują. Także i tym razem czeka nas wiele atrakcji, solidna dawka wiedzy oraz wyjątkowa możliwość lepszego poznania się. A wszystko to, aby wspólnie eksplorować świat najnowszych technologii i budować lepszą przyszłość cyfrowej Polski – dodaje Zbigniew Mądry. 

„Cyfrowy ekosystem – rozwój dzięki technologii” 

Każdy z uczestników wydarzenia ma swój udział w transformacji cyfrowej, która zmienia świat. Postęp technologiczny niezmiennie trwa i wpływa na rozwój tak firm, jak i gospodarki. 

Obecnie nie da się osiągnąć znacznego rozwoju i przewagi w IT bez inwestycji w cyfrowy rozwój – stąd tegoroczny tytuł wydarzenia. Organizatorzy zaplanowali, aby wspólnie z uczestnikami omówić trendy IT oraz to, jak wpływają one na rozwój branży i innych sektorów rynku. Akademia Integracji zapowiadana jest jako platforma wymiany myśli i wiedzy na temat wykorzystywania okazji do stawania się jeszcze bardziej efektywnym i konkurencyjnym. 

Przegląd nowości producentów 

Na wydarzeniu swoją ofertę produktową oraz usługi zaprezentuje niemal 30 wystawców w tym światowi giganci tacy jak: DELL Technologies, Hewlett Packard Enterprise, Samsung, Lenovo czy HP oraz AMD i INTEL. To więc gratka dla wszystkich, którzy chcą rozeznać się w najpopularniejszych rozwiązaniach Enterprise oraz wdrożeniach i dowiedzieć się wszystkiego wprost od przedstawicieli tych firm. 

Atrakcyjna agenda 

Agenda wydarzenia jak zwykle jest bogata i ciekawa. Poza prezentacją nowości przez blisko 30 producentów i przestrzenią do networkingu dla specjalistów IT, organizator przewidział też Speed Business Meeting, czyli krótkie biznesowe spotkania 1:1 oraz wirtualny Quiz wiedzy. W trakcie Akademii Integracji odbędą się też panel dyskusyjny ekspertów oraz wystąpienia zaproszonych gości.     

Czy producenci pokażą coś więcej niż znane, najlepsze rozwiązania i produkty? A może 20. Akademia Integracji AB będzie okazją do ukazania niezwykłych premier i nowości? O tym przekonamy się już 18 kwietnia.  

Na wydarzenie zapraszają AB S.A. i Sponsorzy: 

Platinum: Dell Technologies, HP Inc., Poly, Samsung, Lenovo, Motorola 
Gold: AMD, HPE Aruba, Canon, Hewlett Packard Enterprise, Intel 
Silver: AB Innovation Designer, iLeader, Asus, Axis, Centrum Kompetencyjne, CSI Leasing, Cudy, Dicota, Eaton, Edbak, Elo Digital Office, Epson, Fujitsu, IIYAMA, Logitech, Microsoft, Neomounts, realme, Sharp Nec, Targus, Trust, ZTE. 
Patronat medialny. ITReseller   

Szczegóły na temat wydarzenia znajdują się na stronie: https://ai.ab.pl/