Xiaomi w ofercie AB!

AB S.A. – wiodący dystrybutor urządzeń elektronicznych i rozwiązań IT w Polsce i Europie Środkowej z dumą ogłasza nawiązanie długoterminowej współpracy z renomowanym producentem elektroniki użytkowej – firmą Xiaomi. W efekcie nieodłącznym elementem oferty AB stała się szeroka gama innowacyjnych produktów tej dynamicznej i znanej na całym świecie marki.

W ramach umowy AB S.A. staje się dystrybutorem rozwiązań marki Xiaomi w Polsce, co potwierdza pozycję spółki jako lidera w branży w regionie CEE.

Cieszymy się mogąc powitać pełną ofertę Xiaomi w AB. Wierzymy, że połączenie naszej siły dystrybucji i doświadczenia wraz z funkcjonalnością i nowoczesnością oferty Xiaomi, da satysfakcjonujące wyniki biznesowe – mówi Zbigniew Mądry, COO i Wiceprezes Grupy AB. Nawiązana współpraca sprawia, że AB S.A. dostarczy swoim Partnerom pełną ofertę produktów Xiaomi – jednej z bardziej rozpoznawalnych marek konsumenckich w naszym regionie. Od teraz AB odpowiada za dystrybucję najnowszych modeli smartfonów Xiaomi, a także innych produktów z ekosystemu firmy, takich jak hulajnogi elektryczne, odkurzacze, urządzenia wearables, telewizory, małe AGD i systemy smart home. Dzięki bogatemu doświadczeniu i bardzo wysokiej efektywności dystrybucyjnej Spółki AB, Xiaomi zyskuje nowe możliwości, w tym najwyższą jakość usług, szerokie wsparcie i dostęp do największej bazy odbiorców we wszystkich możliwych kanałach sprzedaży.