AB Dystrybutorem Roku Lenovo w kat. Produkty konsumenckie

Kolejny rok doskonałej współpracy AB i Lenovo za nami, czego potwierdzeniem jest tytuł Dystrybutora Roku w kategorii Produkty konsumenckie. Zdobywamy popularne „jedynki” Lenovo nieprzerwanie od 5 lat, nie licząc 2020 r., gdy ze względu na pandemię gala się nie odbyła. Nagroda to dla nas najlepszy wyraz uznania.

Gala Lenovo Top Partners Award 2023 odbyła się jak zwykle z końcem roku kalendarzowego. Na uroczystość zapraszani są Partnerzy marki, aby wspólnie celebrować rok pełen angażującej współpracy. W imieniu Spółki AB statuetkę odebrał Jarosław Banaś – Senior Business Unit Manager PC System & Display AB S.A.

Dziękujemy Lenovo Polska za wyróżnienie. Jednocześnie, gratulujemy zespołowi odpowiadającemu za wsparcie sprzedaży rozwiązań tej marki w AB.

Nagroda to dla nas najlepszy wyraz uznania za cały rok pracy i działań. Cieszymy się, że suma wielu starań pozwoliła osiągnąć wyjątkowy wynik.
To także motywacja do dalszego, nieustannego rozwoju. Nagroda Dystrybutora Roku jest też potwierdzeniem skuteczności i jakości, jaką oferujemy Partnerom.

Lenovo przyznało w tym roku nagrody w 17 kategoriach. Gratulujemy pozostałym laureatom.