AB nagrodzone po raz czwarty przez HP

AB S.A., czołowy dystrybutor IT w Europie,został nagrodzony przez HP za doskonałe wyniki sprzedaży produktów tego producenta. Tytuł Dystrybutora Roku dotyczy kategorii produktowej notebooki i komputery HP, gdzie po razczwarty z rzędu zwyciężył wrocławski dystrybutor.Dodatkowo AB zostało docenione za najlepszy wynik sprzedażowy w kategorii drukarki.

Światowa firma technologiczna wręczyła nagrody dystrybutorom, integratorom, resellerom i firmom z branży retail podczas gali HP Excellence Award 2015, która odbyła się w listopadzie Warszawie.

– Zostaliśmy po raz czwarty z rzędu wyróżnieni przez HP nagrodą w kategorii komputery. Także w kategorii drukarki okazaliśmy się numerem jeden, tak więc jest to nasze podwójne zwycięstwo. Jest to dla nas powód do dumy, że na tak wymagającym rynku dystrybucyjnym kolejny raz potwierdzamy naszą dominującą pozycję. Najlepszy wynik sprzedażowy w tych dwóch kategoriach to efekt naszej partnerskiej współpracy z resellerami, a także znajomości i zrozumienia rynku – komentuje Zbigniew Mądry, Członek Zarządu AB S.A.

               Gala HP Partner Excellence Award Gala została zorganizowana przez HP Inc Polska (poprzednio HP Printing and Personal Systems). Podczas Gali wręczono statuetki w kluczowych kategoriach, wyróżniając firmy, które osiągnęły najlepsze wyniki współpracy z HP.