AB nagrodzone za najlepszy event

AB ponownie wygrywa w plebiscycie MEETING15! Tym razem nasza Spółka zwyciężyła w kategorii „The Best Event – Interaction & Gamification” za organizację wydarzenia „AB Możliwości i Rozwój 2023”.

Jest to dla nas kolejne potwierdzenie, że nasze eventy są najlepsze!

„Możliwości i Rozwój” to cykliczna konferencja dla przedstawicieli sektora SMB organizowana przez AB S.A. Wydarzenie co roku gromadzi światowych producentów oraz kluczowych klientów rynku IT, a inspirująca agenda wspiera budowanie relacji i tworzy optymalne możliwości rozwijania biznesu.

Zastosowane rozwiązania, jak między innymi: spotkania w formule speed business meeting, panele dyskusyjne, quiz wiedzy czy inspirujące powerspeech, czynią wydarzenie unikalnym i wartościowym, co zawsze doceniają nasi goście.

Wykorzystanie narzędzi informatycznych jak Meeting15 wpisuje się w formułę eventu. Nie tylko efektywnie wspiera nas w organizacji i realizacji, lecz też wykorzystywane przez naszych gości umożliwia bardziej efektywne uczestnictwo, sprawniejszą komunikację i networking.

Konferencja „AB Możliwości i Rozwój” została doceniona w międzynarodowym plebiscycie „2023 Events Reviews & 2023 Technology Forecast” (Miami, USA).

Plebiscyt został przeprowadzony przez MEETING15 – platformę online wspierającą organizację wydarzeń.

Dziękujemy zespołowi Eventivo za wsparcie przy realizacji oraz wszystkim, którzy uczestniczą w naszych eventach, a także tym, którzy oddali swój głos na AB wybierając „AB Możliwości i Rozwój 2023”.

Gratulujemy Działowi Marketingu AB – za sukces odpowiedzialny jest zespół kierowany przez Sebastiana Rucińskiego: Marta Bartczyszyn, Aleksandra Kornaszewska, Weronika Zarzycka i Natalia Góraleczko.

Gratulacje kierujemy również dla Joanny Grochowskiej – Business Unit Manager SMB w AB S.A.

Dla przypomnienia AB Możliwości i Rozwój ‘23