AB S.A. dystrybutorem produktów HONOR

AB S.A. – największy dystrybutor rozwiązań IT i elektroniki w regionie CEE został autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy HONOR w Polsce. Aktualnie w bogatym portfolio spółki dostępne są flagowe smartfony, w tym modele z linii Magic. W przyszłości oferta ma zostać poszerzona o urządzenia z innych kategorii.

HONOR jest globalnym dostawcą produktów takich jak smartfony, tablety, laptopy i inteligentne urządzenia do noszenia tj. smartwatche i opaski sportowe. Należy dziś do azjatyckiego konsorcjum Shenzhen Zhixin New Information Technology. Oferowane rozwiązania – w tym smartfony pracujące pod kontrolą systemu MagicOS oraz z pełnym dostępem do Sklepu Play i innych usług Google – ponownie zyskują na popularności w Polsce. Dużą rolę w rozwoju dystrybucji rozwiązań HONOR w kraju ma współpraca z AB S.A.

 W ofercie AB S.A. dostępne są modele HONOR 90, 90 Lite, Magic 6 Lite, a także pozostałe smartfony z linii X6a, X7b, czy X8b oraz w niedalekiej przyszłości składany Magic V2. Wierzymy, że ich specyfikacja wraz z bogatym doświadczeniem dystrybucyjnym AB, pozwolą osiągnąć producentowi zamierzone cele. Jednocześnie cieszymy się, że z chwilą nawiązania współpracy, produkty HONOR staną się szeroko dostępne w kraju, ponieważ jako AB S.A. jesteśmy odpowiedzialni za ich dostarczanie do kanału retail – mówi Beata Wielgus, Purchasing Vice Director AB S.A.

Spółka AB wesprze premierę flagowego, składanego modelu HONOR Magic V2 w Polsce, który jest jednym z najbardziej smukłych składanych smartfonów na rynku. Ma wbudowane dwuzakresowe karty WiFi 7, moduły Bluetooth 5.3, NFC, moduły IrDA oraz funkcję OTG.

– Produkty, w tym smartfony firmy HONOR, to elektronika użytkowa w najlepszym wydaniu. Smartfony to nowoczesne konstrukcje z 5G, kompletem usług Google oraz uznanymi układami firmy Qualcomm Snapdragon. To, co jeszcze je wyróżnia to atrakcyjna stylistyka oraz profesjonalne funkcje fotograficzne. HONOR Magic V2 to najlżejszy i najsmuklejszy składany smartfon, który między innymi zdobył 21 nagród po globalnej premierze podczas targów IFA 2023, w tym „Best of IFA”. Podczas polskiej premiery sprzedaż tych produktów będzie wspierana poprzez dystrybucję między innymi AB S.A. – tłumaczy Zachary Jiang, Vice President HONOR Europe.

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z Zespołem handlowym AB.