AB S.A. dystrybutorem roku 2023 HP Inc.

Za nami coroczna gala HP Partner Excellence Award, organizowana przez HP Inc Polska. Gospodarz wydarzenia nagrodził najlepsze firmy partnerskie, świętując tym samym osiągnięcia minionego roku. Spółka AB ponownie została najlepszym dystrybutorem roku HP Inc. Poland.

Tegoroczna nagroda to trzynasta gwiazda od HP Inc. dla największego dystrybutora w regionie CEE, a AB S.A. zdobywa je nieprzerwanie od 2012 roku!

Bardzo dziękujemy naszym Partnerom, a także HP Inc. za to wyróżnienie i kolejny efektywny rok współpracy. Ogromne podziękowania i gratulacje dla całego zespołu AB.

Podczas gali HP Partner Excellence Award – HP Inc Polska wyróżniło partnerów w aż 18 kategoriach. Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy kolejnych sukcesów w biznesie z HP!

Program wydarzenia w tym roku zdominowany był przez technologiczne nowinki łączące świat AI z biznesem, a rozmowy dotyczyły wizji przyszłości w cyfryzującym się świecie. Całość robiła wrażenie i stanowiła wyjątkową oprawę dla sceny i nagrodzonych firm.