AB S.A. nowym dostawcą produktów Cooler Master

AB S.A., czołowy dystrybutor rozwiązań technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, został nowym dostawcą produktów marki Cooler Master. W ramach partnerstwa, w ofercie dystrybutora znajdą się zaawansowane rozwiązania chłodzenia powietrzem i wodne, obudowy komputerowe, zasilacze, peryferia gamingowe oraz monitory.

Cooler Master to globalny producent sprzętu komputerowego. Jest znany i ceniony przez entuzjastów technologii oraz graczy na całym świecie za niezawodność, wydajność i estetyczny design. Od teraz, dzięki współpracy z AB S.A. zwiększa się dostępność produktów marki w Polsce.

Jesteśmy zadowoleni z nawiązanej współpracy oraz możliwości bliskiego działania z firmą Cooler Master na polskim rynku. To rozpoznawalny i znaczący dostawca innowacyjnych technologii dla użytkowników komputerów o różnym przeznaczeniu. Wierzymy, że nasi klienci docenią jakość i wydajność, jaką oferuje ta marka – mówi Marcin Mroziński, Product Manager w AB S.A.

Oferta tajwańskiej marki Cooler Master obejmuje:

  • Chłodzenia powietrzem i wodne: najnowocześniejsze systemy chłodzenia zapewniające optymalną temperaturę pracy komponentów komputerowych, co przekłada się na ich dłuższą żywotność i stabilność działanie.
  • Obudowy: stylowe i funkcjonalne obudowy, które spełnią oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i entuzjastów domowego sprzętu komputerowego.
  • Zasilacze: wydajne i energooszczędne zasilacze, które zapewnią stabilne i bezpieczne zasilanie nawet najbardziej wymagających systemów.
  • Peryferia gamingowe: myszki, klawiatury, słuchawki i inne akcesoria, które poprawią komfort i efektywność grania, dzięki zaawansowanym technologiom i ergonomicznemu designowi.
  • Monitory: wysokiej jakości monitory, które oferują doskonałą jakość obrazu i szybką reakcję, idealne do gier i pracy.

Z aktualną ofertą marki dostępną u dystrybutora można zapoznać się na platformie ABOnline: http://www.ab.pl/r/1906