AB S.A. nowym dystrybutorem produktów D-Linka w Polsce

AB S.A., największy dystrybutor IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo – Wschodniej, podpisał umowę dystrybucyjną z D-Link Polska. Przedmiotem umowy jest dystrybucja rozwiązań do budowy infrastruktury sieciowej dla biznesu oraz urządzeń dla odbiorców indywidualnych.

Na jej mocy, w asortymencie AB S.A., znajdzie się szerokie portfolio urządzeń D-Linka dla biznesu, m.in przełączniki, przełączniki zarządzalne PoE, rejestratory NVR, punkty dostępowe, routery oraz kamery IP. Ofertę uzupełnią produkty dla odbiorców indywidualnych: urządzenia ekosystemu domowej automatyki mydlink Home, routery oraz kamery monitoringu IP. AB S.A. jest jednym z liderów na rynku dystrybucji produktów do budowy profesjonalnych sieci dla biznesu i sieciowych rozwiązań dostępowych dla segmentu konsumenckiego. Współpraca z tak doświadczonym partnerem pozwoli zwiększyć dostępność produktów firmy D-Link i zaspokoić rosnące potrzeby klientów na rodzimym rynku.

– Cieszymy się z nawiązania współpracy z AB S.A., która otwiera nowe możliwości dla dystrybucji produktów D-Linka – powiedział Marcin Michalski, District Manager Eastern Europe z D-Link Polska. – Firmy zyskają jeszcze lepsze wsparcie i dostęp do nowoczesnych urządzeń umożliwiających budowę infrastruktury sieciowej oraz do profesjonalnych rozwiązań dostępu do sieci bezprzewodowych.

– Dzięki nowej umowie dystrybucyjnej z D-Link, ofertę AB zasiliła szeroka gama wysokiej jakości urządzeń sieciowych skierowanych zarówno do biznesu, jak i klientów indywidualnych. Posiadając tak szerokie portfolio produktów, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom pełną ofertę najnowszych rozwiązań z zakresu nowych technologii. Będąc dystrybutorem z wartością dodaną oferujemy naszym partnerom nie tylko innowacyjne produkty, ale także m.in. niezbędną wiedzę, doświadczenie i zasoby logistyczne. Jestem przekonany, że jako lider na rynku dystrybucji, który efektywnie dociera do najszerszej grupy resellerów IT w Polsce, wspólnie w pełni wykorzystamy potencjał sprzedażowy rozwiązań D-Link– mówi Zbigniew Mądry, członek zarządu AB SA