AB S.A. przesiada się na rowery

Miasto Wrocław, z którym spółka AB jest związana od samego początku swego istnienia, czyli od 25 lat, w tym roku dołącza do rowerowej rywalizacji miast z całej Europy, która potrwa od 1 do 31 maja. Przejechane przez mieszkańców kilometry będą mierzone przy użyciu aplikacji i zapisywane na konto danego miasta. Zwycięży to, które uzbiera ich najwięcej.

Dodatkowo Wrocław zorganizował wewnątrz-miejskie wyzwanie dla firm, do którego zgłosiło się AB S.A. wraz ze swoimi pracownikami. Aby uczestniczyć w rowerowym wyzwaniu wystarczy zainstalować mobilną aplikację Cycling365 i za jej pomocą mierzyć przejechane kilometry. Nagroda główna zostanie przyznana dla firmy, która uzyska największą frekwencję cyklistów w czasie trwania konkursu (stosunek procentowy do ilości osób pracujących w firmie).

Udział pracowników AB w Europejskim Wyzwaniu Rowerowym to kolejne wydarzenie związane z aktywnym stylem życia, do którego firma zachęca swoich pracowników. Reprezentanci wrocławskiego dystrybutora w najbliższym czasie wezmą udział m.in. w Biegu z Konstytucją w Kobierzycach (3 maja) oraz zawodach Samsung Knox Triathlon IT (11-13 czerwca).