AB z 4 nagrodami od CRN Polska

Za nami jubileuszowy XX Plebiscyt CRN Polska! Miło nam poinformować, że wśród laureatów znaleźli się Andrzej Przybyło, prezes AB i Patrycja Gawarecka, dyrektor sprzedaży i marketingu AB oraz Katarzyna Żmijewska, specjalista ds. handlowych.

  • Andrzej Przybyło: Rynek wysoko stawia nam poprzeczkę, ale dzięki intensywnej codziennej pracy i inwestycjom w nowoczesne rozwiązania spełniamy pokładane w nas oczekiwania. Tym bardziej doceniam przyznany przez czytelników CRN Polska tytuł Postaci Rynku IT dla mnie personalnie oraz tytuł Dystrybutora Roku dla AB przyznany nam już po raz siódmy.
  • Patrycja Gawarecka: Dużym wyzwaniem jest utrzymać czwarty rok z rzędu tytuł Dyrektora Sprzedaży Roku. Dzięki wspaniałemu zespołowi z jakim pracuję, stało się to możliwe. Naszą ambicją jest, aby ta rekordowa cyfra rosła i mocno nad tym pracujemy, co mam nadzieję zostanie również docenione za rok.
  • Katarzyna Żmijewska: Zostanie Handlowcem Roku w jubileuszowym 20. Plebiscycie CRN Polska to dla mnie z jednej strony powód do dumy, a z drugiej strony wydarzenie podnoszące jeszcze wyżej poprzeczkę.