AB zdobywa 4 nagrody w branżowym konkursie!

AB z 4 nagrodami w branżowym konkursie Channel Awards 2021 organizowanym przez magazy CRN. Nasza firma została uznana m.in za dystrybutora roku, a Prezes Zarządu – Andrzej Przybyło otrzymał nagrodę w kategorii Postać Rynku IT. W sumie członkowie kapituły konkursowej przyznali nagrody w 13 kategoriach.

Nagrody w konkursie organizowanym przez magazyn CRN przyznawane są osobom i markom, które w 2021 w szczególny sposób wyróżniły się na rynku dystrybucyjnym IT w Polsce. Kapituła konkursowa składała się z Resellerów, VAR-ów i Integratorów IT. Wybierając zwycięzców zwracała ona szczególną uwagę nie tylko na atrakcyjność produktów i świadczonych usług przez nominowanych, ale też stosowanie właściwych praktyk we współpracy pomiędzy producentami, dystrybutorami a klientami.

Firma AB zdobyła nagrody w sumie w 4 kategoriach konkursowych!

Postać Rynku IT – Andrzej Przybyło – Prezes Zarządu AB S.A.
Dystrybutor Roku – AB S.A.
Usługodawca – Centrum Kompetencyjne AB S.A.
Channel Manager – Patrycja Gawarecka – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w AB S.A.

W imieniu całego zespołu AB bardzo dziękujemy za te nagrody! 👏 Gratulujemy pozostałym zwycięzcom i wszystkim nominowanym do tegorocznych nagród. Szczególnie wdzięczni jesteśmy naszym partnerom, którzy tak chętnie zgłaszali naszych pracowników i firmę do tego konkursu.

Warto podkreślić, że w kategorii Postać Rynku IT – mieliśmy aż dwóch kandydatów! Nominowany był nie tylko Andrzej Przybyło, ale też Zbigniew Mądry, COO AB S.A!

Każda nagroda to dla nas zobowiązanie, aby z każdym dniem jeszcze lepiej wypełniać naszą misję. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby jeszcze lepiej wspierać naszych partnerów w rozwoju biznesu w Polsce i Europie.