AB zdobywa najważniejsze nagrody w Plebiscycie CRN

Plebiscyt CRN to najpopularniejsze głosowanie w branży IT, przyznające swoje wyróżnienia osobom i firmom, które w ciągu roku miały największy wpływ na polski rynek dystrybucyjny. Już po raz 21. Czytelnicy CRN Polska i kwartalnika Vademecum VAR-ów i Integratorów wybrali najlepszych dostawców, handlowców oraz produkty i usługi w 14 różnych kategoriach.

Resellerzy i integratorzy kolejny rok z rzędu docenili w swoim głosowaniu AB S.A., jednego z największych dystrybutorów w Polsce, przyznając firmie nagrody w aż 4 kategoriach. Sukces, z jakim Andrzej Przybyło od 30 lat prowadzi firmę, odzwierciedla nagroda przyznana AB w kategorii Dystrybutor Roku – to obecnie najbardziej prestiżowy tytuł na rynku. Konsekwentna realizacja zdywersyfikowanej strategii rozwoju grupy w postaci stabilnego zaplecza finansowego, nowoczesnego zaplecza logistycznego i poszerzanie oferty o nowe projekty sprawiają, że dzięki temu AB jest dystrybutorem pierwszego wyboru, umacniając tym samym pozycję lidera w regionie CEE. Skuteczna obsługa na wszystkich poziomach łańcucha dostaw i współpraca z największymi światowymi dostawcami sprawia, że grupa osiąga najlepsze wyniki sprzedażowe. Wyróżnienie to pokazuje, że działania wrocławskiej spółki w 2019 roku były doceniane przez partnerów. Ta nagroda to uhonorowanie całorocznej pracy AB jaką wykonuje wiele osób.

W Plebiscycie CRN nie zabrakło też nagród przyznanych indywidualnie przedstawicielom wrocławskiej firmy. Andrzej Przybyło, prezes i założyciel firmy otrzymał tytuł Postać Rynku IT. To już 8 nagroda na koncie założyciela wrocławskiej spółki przyznana za jego wkład w rozwój nowoczesnych technologii w Polsce. Po raz 3 z rzędu czytelnicy CRN docenili prezesa AB jako postać godną zaufania i niekwestionowanego lidera w branży.

Uznanie czytelników po raz kolejny zdobyła Patrycja Gawarecka otrzymując tytuł Najlepszego Dyrektora Sprzedaży u Dystrybutora za zaangażowanie w pracę i kontakty z partnerami. To już piąte wyróżnienie z rzędu na jej koncie przyznane od początku trwania Plebiscytu i powstania tej kategorii.

Doceniony został również Radosław Budziszewski jako Handlowiec Roku.

Dziękujemy wszystkim naszym Partnerom biznesowym za zaufanie, jakim obdarzają nas od lat, czego dowodem dla nas są te wszystkie wyróżnienia, jakie udało nam się zdobyć w tym roku. To potwierdzenie ciężkiej pracy, jaką wykonujemy codziennie, by stale podwyższać jakość naszych usług i przenieść nasz biznes na jeszcze wyższy poziom i odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych Partnerów.