AB zintegrowało prawie 100 partnerów

W Kielcach odbyła się dwudniowa konferencja „HP Inc Printing 2017” zorganizowana przez AB S.A., największego dystrybutora IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej, oraz HP Inc. Spotkanie prawie setki partnerów wrocławskiego dystrybutora dotyczyło prezentacji rozwiązań druku oraz materiałów eksploatacyjnych od HP Inc.

Konferencję otworzył Zbigniew Mądry, członek zarządu AB S.A., który przywitał wszystkich uczestników oraz przedstawił najważniejsze informacje na temat aktualnej działalności AB. Następnie zaprezentowano w ramach bloków tematycznych ofertę rozwiązań i produktów HP Inc m.in. z zakresu druku w domu i biurze, czy sposobów finansowania zakupów.

– Od początku istnienia AB opieramy nasz sukces na długotrwałych relacjach z naszymi resellerami. Temu też służą wydarzenia takie jak „HP Inc Printing”, gdzie dzielimy się wiedzą oraz wzajemnym doświadczeniem. Wspólnie z HP Inc dostarczamy naszym partnerom kompleksowe i nowoczesne rozwiązania. Nasza efektywna współpraca sprawia, że nieprzerwanie od pięciu lat jesteśmy wyróżniani tytułem Dystrybutora Roku przez tego producenta – mówi Zbigniew Mądry, członek zarządu AB S.A.

Konferencja była także doskonałą okazją do integracji w mniej oficjalnej atmosferze. W trakcie karnawałowej zabawy w barokowych stylizacjach uczestnicy konferencji doskonale się bawili, m.in. wysłuchując koncertu duetu skrzypaczek czy podziwiając pokaz tańców dworskich.