Akademia Integracji – Sztuka Ewaluacji

Akademia Integracji to wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza eventów branży dystrybucji IT i sektora Enterprise w Polsce.

Tegoroczna edycja odbędzie się  11 grudnia, w  formie online, podczas której będziemy łączyć doświadczenie biznesowe, wiedzę, portfolio nowoczesnych rozwiązań i prognozowanie trendów.

Hasłem przewodnim jest Sztuka ewaluacji – czyli jak się zmienił biznes oraz jakie możliwości stawia przed nami przyszłość.

Rok 2020 już na stałe zapisze się na kartach historii – dla każdego miał inny wymiar, a globalne konsekwencje dotknęły wszystkich –  nie tylko w biznesie, ale też w życiu prywatnym. Jako społeczeństwo stanęliśmy przed wyzwaniem, z którym dotąd nie zmagaliśmy się na tak dużą skalę. Zarówno wielkie firmy, jak i mali przedsiębiorcy, a także każdy z nas musiał dostosować się do nowych warunków, zweryfikować swoje działania i szybko dopasować strategie do okoliczności – zrobić ewaluację podstawowych założeń. Umiejętność ta jest swego rodzaju sztuką przetrwania, również w biznesie. I o tym właśnie będziemy rozmawiać, wyciągać wnioski, co się udało, co można było zrobić lepiej, jakie trendy już z nami zostaną i w jakim kierunku powinniśmy się rozwijać się.

Do dyskusji zaprosiliśmy ekspertów oraz prezesów i dyrektorów największych firm z branży IT, aby wspólnie porozmawiać nie tylko o tym, jak zmienia się biznes i z jakimi wyzwaniami musimy się mierzyć jako branża, ale też jakie trendy dostrzegamy w nowoczesnym modelu biznesowym.

Akademia Integracji, to jak zawsze duża porcja wiedzy, dlatego zaprosiliśmy doświadczonego eksperta w temacie zarządzania zespołem i optymalizacji strategii biznesu oraz rozwoju kompetencji liderskich, Grega Albrechta, który podzieli się swoją wiedzą i wskazówkami na temat wirtualnego zarządzania zespołem.

Nie zapominamy również o możliwości odwiedzenia wirtualnych stoisk i nawiązania kontaktu z przedstawicielami największych firm technologicznych jakich gościć będziemy na wydarzeniu.

🔴 🔴 🔴 Serdecznie zapraszamy do rejestracji na stronie ai.ab.pl

Termin: 11.12.2020

Godz. 11:00

Akademia Integracji – nie może Ciebie zabraknąć!